Bun venit pe Sky Zone! Te rugam sa te inregistrezi!
Bun venit pe Sky Zone! Te rugam sa te inregistrezi!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Incearca server-ul nostru de minecraft!
Vrei reclama la server?Costa doar 5 Euro! Smile
Top postatori
klau33 (73)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
genucostin (71)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
Elbebo (61)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
DanyKid (51)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
BloOdy (34)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
alyn2012 (30)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
Pitikw (14)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
NoBear (8)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
CR1T1CAL (8)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
NaNo (5)
Cerere rank-up staff minecraft Vote_lcapCerere rank-up staff minecraft Voting_barCerere rank-up staff minecraft Vote_rcap 
Cati sunt online?
Cei mai activi postatori ai lunii
Niciun utilizator

 

 Cerere rank-up staff minecraft

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Elbebo
Administrator
Administrator
Elbebo


Mesaje Mesaje : 61
Puncte Puncte : 144
Data de inscriere Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta Varsta : 13
Localizare Localizare : Braila
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Metin2,Minecraft,Amuzamentul
Stare de spirit Stare de spirit : Wazaa!

Cerere rank-up staff minecraft Empty
MesajSubiect: Cerere rank-up staff minecraft   Cerere rank-up staff minecraft EmptyVin Iul 06, 2012 5:39 am

Exemplu:

Nume prenume:

Varsta:

De unde sunteti:

Experienta in minecraft

Ce rank doriti? :Helper sau OPerator

De ce?:Specificati ce ati putea face ca helper sau admin

Numar:Alegeti un numar ! Vom trage la sort voi filma in timp ce trag bine inteles si ce numar va pica Primul Va fi Admin al 2 Helper!

!ATENTIE! Orice membru nou in staff va fi pus la incercare 1 saptamana! De va da gresi va primi ban ip! "In caz de ofera iteme etc ca op"!

In caz de amandoua persoane gresesc se vor face iar alegeri!\

Postati in acest topic!
Sus In jos
https://skyzone.canadaboard.net
RaptorMC
Nivel 5
Nivel 5



Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 06/07/2012
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : Baschet,Fotbal
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Cerere rank-up staff minecraft Empty
MesajSubiect: Re: Cerere rank-up staff minecraft   Cerere rank-up staff minecraft EmptyVin Iul 06, 2012 5:51 am

Nume prenume:Nume: Paul Prenume : Szasz

Varsta:14(fac in octombrie 12)

De unde sunteti:Sighisoara

Experienta in minecraft: Buna

Ce rank doriti? :Helper sau OPerator : Am V.I.P as dori OP.

De ce?:Serverul AbraCraft e cel mai tare sv de minecraft. Si as vrea foarte mult sa fiu in acest staff.Motivele sunt simple sal ajut pe Zaptos cu tot ce pot incat si playerii noi veniti .

Numar:12


Ultima editare efectuata de catre RaptorMC in Sam Iul 07, 2012 4:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
mariuster
Nivel 5
Nivel 5



Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 06/07/2012
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : cititul, minecraft , metin , fotball
Stare de spirit Stare de spirit : relaxat :)

Cerere rank-up staff minecraft Empty
MesajSubiect: Re: Cerere rank-up staff minecraft   Cerere rank-up staff minecraft EmptyVin Iul 06, 2012 6:04 am

Nume prenume:Florea Marius

Varsta:14 ani ( fac in septembrie Very Happy )

De unde sunteti:Arad jud Arad

Experienta in minecraft: Joc Mc de 6 luni , si ma pricep la iteme , la constructii cu redstone pistoane etc, si am avut propriul server de mc

Ce rank doriti? :Helper sau OPerator : Operator

De ce?:Specificati ce ati putea face ca helper sau admin: As putea ajuta playerii noi cu indicatii , raspunsuri , sa ii advertizez in cazul in care fac ceva rau , iar daca continua ( doar daca am voie sa fac asta ) le dau ban ( desigur doar in cazuri extreme de exemplu grifeaza case /paduri etc ) as putea ajuta la construirea de noi cladiri ( shopuri , hotele etc ). Daca cea ce pot face eu nu este destul pentru a fi Operator atunci accept si Helper , desigur daca voi fi ales Very Happy

Numar : 9
p.s. in joc ma gasiti cu numele de Villager , iar daca vreti sa ma contactati adresa de mess : kondor98
Sus In jos
nebunul
Nivel 5
Nivel 5
nebunul


Mesaje Mesaje : 1
Puncte Puncte : 1
Data de inscriere Data de inscriere : 01/08/2012
Varsta Varsta : 26
Localizare Localizare : BRASOV
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : job nu am distracti foarte multe
Stare de spirit Stare de spirit : perfecta

Cerere rank-up staff minecraft Empty
MesajSubiect: Re: Cerere rank-up staff minecraft   Cerere rank-up staff minecraft EmptyMier Aug 01, 2012 7:31 am

Nume Prenume:Musat Razvan

Varsta:14(in decembrie fac 15)

De unde sunteti: Brasov

Experianta in minecraft: din updade 1.1 nu ma prea pricep la red stone

Ce rank doriti?: OPerator

De Ce? : pentru ca vreau sa ajut toti playeri de pe server cu indicati si cu ori ce alceva nu cu iteme asta e sigur

Numar: 5

Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere rank-up staff minecraft Empty
MesajSubiect: Re: Cerere rank-up staff minecraft   Cerere rank-up staff minecraft Empty

Sus In jos
 
Cerere rank-up staff minecraft
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere rank-up staff Metin2
» Cerere rank-up forum
» Exemplu tip cerere!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Welcome :: Cereri rank-
Mergi direct la: